Hakkımızda

ANASAYFA Hakkımızda

KARAMAN KIMYA VE DIŞ. TIC. LTD. ŞTI.


Karaman Kimya, ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak üzere 1994 yılında kuruldu. Kurulduğu ilk yıldan itibaren sektöre hızlı bir giriş yapan firmamız 2000 yılına kadar sadece leke sökücü ve çeşitli kimyasal maddelerin ithalat ve pazarlamasını yaparken bu tarihten itibaren Aerosol ürünleride bünyesine katarak Class.y markası ile Türk Tekstil ve Otomotiv sektörüne yeni ürünler kazandırmıştır.


Üretimi firmamıza ait olan; üstün kaliteye sahip, insan sağlığına zararı asgariye indirilmiş, Class.y markalı ürünlerimizi her ortamda rahat ve pratik olarak kullanabilirsiniz.
Firmamızın emekle olgunlaştırdığı birikimini; ürün ve hizmet kalitesiyle bir bütün olarak ele alıp, yakaladığımız yükseliş çizgisini ödün vermediğimiz değerlerden, istikrarlı ve tutarlı yapımızdan beslenerek yükseltiyoruz.


Kimliğimizi ve prensiplerimizi belirleyen unsurlar arasında; kendi bünyemizde yarattığımız üretken devamlılık, müşteri ihtiyaçlarını gözeten, duyarlılıkla karşılayan ve katma değerli çözümler oluşturan geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır.


Sermayemiz; Bilgi, tecrübe, güven ve kalitemizdir.